Msze święte:

Niedziele i święta

7:00 (recytowana)
8:00
9:30
11:00 (z udziałem dzieci)
12:30 (Suma)
18:00
***
KOŚCIOŁY FILIALNE
Gołogłowy: 9:00
Ustronie: 10:30
***
Kościół Sióstr Klarysek pw. Chrystusa Króla oraz św. Wojciecha i św. Jerzego-
ul. Łukasińskiego:
 9:30

 

Dni powszednie

7:00
8:00
18:00
 
*W soboty o 18:00 - z liturgią Niedzielną.
 
***
Kościół Sióstr Klarysek pw. Chrystusa Króla oraz św. Wojciecha i św. Jerzego-
ul. Łukasińskiego:
 17:30 (w styczniu 7:00)

 

 

Spowiedź święta:

Stały konfesjonał

Dni powszednie:
6:45 - 8:30
17:30 - 18:30

Niedziele:
Podczas każdej Mszy św. (rozpoczęcie 15 minut przed Mszą)

Pierwsze piątki miesiąca:
6:45 - 8:30
16:00 - 18:30

Nabożeństwa:

Co tydzień

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy – środa, podczas Mszy św. o godz. 18.00

Adoracja Najświętszego Sakramentu – czwartek, godz. 18.30-20.00


W ciągu roku

Adwent
Roraty – godz. 7.00 i 17.00 (dla dzieci)
***
Wielki Post
Droga krzyżowa – piątek, godz. 6.45; 16:30 (dla dzieci); 17.30
Gorzkie Żale – niedziela, godz. 17.00
***
Nabożeństwo majowe – godz. 17.30
Nabożeństwo czerwcowe – godz. 17.00
Nabożeństwo różańcowe – październik, godz. 17.30, a dodatkowo dla dzieci w poniedziałki i środy o godz. 17.00
Wypominki – listopad, godz. 17.30

raniec2

Ulice wg których wyczytywani są Zmarli w danym dniu listopada

DZIEŃ

ULICA

1.     

RÓŻANIEC NA CMENTARZU KOMUNALNYM

2.     

Morcinka (numery nieparzyste)

3.     

Morcinka (numery parzyste)

4.     

Okrzei (numery nieparzyste)

5.     

Okrzei (numery parzyste)

6.     

Walasiewiczówny, Kusocińskiego

7.     

Wandy, Harcerzy, Szkolna

8.     

Bohaterów Getta (numery nieparzyste)

9.     

Wojska Polskiego, Jagiełły

10. 

Muzealna, Floriana Szarego, Traugutta

11.

Armii Krajowej, Tumska, pl. Bolesława Chrobrego

12.

Pl. Kościelny, Kościelna, Bł. Ks. Hirchfeldera, Spadzista, Nad Kanałem

13.

Łukasiewicza, Chopina, Krakusa, Kościuszki (nieparz.), Daszyńskiego

14.

Zajęcza, Korytów, Mikowice

15.

Ustronie, Ścinawica, Gołogłowy

16.

Wodna, Niska, Wita Stwosza

17.

Czeska, Browarna

18.

Forteczna, Nadrzeczna

19.

Łukasińskiego, Kolejowa

20.

Korytowska, Objazdowa

21.

Św. Wojciecha 1-28

22.

Św. Wojciecha 30-34C

23.

Nowy Świat, Klonowa, Jaśminowa

24.

Wilcza, Widokowa, Dębowa, Akacjowa

25.

Słoneczna, Drzymały, Dusznicka, Ogrodowa

26.

Długosza, Kromera

27. 

Za Parafian, którzy odeszli od nas w 2022 r.

28.

Za Parafian, którzy odeszli od nas w 2023 r.

29.

Wypominki składane na Cmentarzu

30.

Wypominki składane na Cmentarzu, pozostałe


Co miesiąc

I czwartek miesiąca – Godzina Święta od godz. 17.00 i Msza św. o powołania – godz. 18.00

I piątek miesiąca – Msza św. wotywna ku czci NSPJ – godz. 8.00, 16.30 (dla dzieci) i 18.00

I sobota miesiąca – Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi i nabożeństwo pierwszych sobót – godz. 8.00

I niedziela miesiąca – Msza św. w intencji Apostolstwa Modlitw, Żywego Różańca i Żywej Drogi Krzyżowej oraz zmiana tajemnic różańcowych – godz. 8.00


Aktualnie - Grudzień

Zapraszamy na: